h

Een gezond en gelukkig 2015!

6 januari 2015

Een gezond en gelukkig 2015!

Foto: SP

Ook dit jaar gaan we hard aan het werk om Nederland 100% sociaal te krijgen. We mogen binnenkort al aan de slag met de verkiezingscampagne voor de Provinciale Staten en indirect ook, misschien nog wel belangrijker, voor de Eerste Kamer. Ook op het gebied van de zorg staat er in Utrecht de komende maanden veel te gebeuren en daar moeten wij ons voor volledig voor inzetten. We bouwen verder aan onze afdeling en aan onze basis in de buurten, de wijkgroepen en onze leden.

Om 2015 goed te beginnen houden we op woensdag 21 januari een Algemene ledenvergadering waarbij we het jaarplan en de begroting van 2015 bespreken. Op vrijdag 30 januari vieren we het nieuwe jaar met een nieuwjaarsborrel. Meer informatie volgt zeer spoedig, dus hou je brievenbus en/of de agenda in de gaten!

Reactie toevoegen

U bent hier